Stánky pro Klokánek – akce školní družiny

Školní družina uspořádala 2. ročník akce Stánky pro Klokánek.

Děti a jejich rodiče doma přichystali spoustu dobrot, sladkých i slaných. Občerstvení děti donesly do školy a o velké přestávce „prodávaly“ na stáncích, rozmístěných po celé škole. Samozřejmě, že se i v jednotlivých odděleních pilně připravovalo. Letos napekly i samotné děti a tety z Klokánku.

Výtěžek z celé akce činí rekordních 15 075,-Kč!

Zároveň se nám ozvali rodiče, kteří nakoupili a přinesli pro děti z Klokánku plnou krabici lepidel (těch není nikdy dost(). Děti ze školní družiny předají peníze i lepidla na společném setkání.

V příštích letech budeme v této akci určitě pokračovat.

Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019 Stánky pro Klokánek, říjen 2019

Za celou ŠD H. Pollaková a G. Hamerská

Náš školní parlament v Senátu ČR