Návštěva partnerské školy z Leeds

Jedním z výsledků zapojení naší školy do mezinárodního projektu Erasmus je i bližší spolupráce s partnerskou školou v anglickém městě Leeds. V rámci této spolupráce proběhla koncem září návštěva žáků této školy u nás. Při plánování této návštěvy bylo naším hlavním cílem umožnit našim čtvrťákům setkání se stejně starými anglickými dětmi. To se také podařilo. Naše děti s těmi anglickými strávily celý den. Měly možnost si s nimi zasportovat, ověřit si své komunikační dovednosti a najít si nové přátele. Učitelé angličtiny, společně s žáky vyšších ročníků, provedli návštěvu školou a připravili jí program zaměřený na poznání Brna a jeho historie. Ohlas na společně strávené chvíle byl u dětí bez rozdílu země velmi pozitivní.

Návštěva partnerské školy z Leeds, říjen 2019 Návštěva partnerské školy z Leeds, říjen 2019 Návštěva partnerské školy z Leeds, říjen 2019 Návštěva partnerské školy z Leeds, říjen 2019

Mgr. Ivo Zálešák, Mgr. Zdeněk Rotrekl, Mgr. Lenka Štěpánová, Mgr. Renata Miková, Mgr. Kateřina Krbková Trnková