Čtvrtfinále a semifinále Čokoládové tretry

Naši malí atleti se nezalekli velkých závodů, ani obrovského množství závodníků a ve čtvrtfinálových bězích se mnozí umístili v první dvacítce až třicítce z více než sta závodníků ve své kategorii!!! Nejvíce se dařilo Elišce Nechutové, která v bězích skončila osmá a ve vloženém závodě v hodu raketkou se skvělým 2. místem probojovala do semifinále, které proběhlo ve čtvrtek 19. června na ostravském atletickém stadionu. I když se jí v Ostravě další postup do úplného finále, které je součástí mezinárodních závodů Zlatá tretra nepovedl, užila si atmosféru velké atletické soutěže a naprosto fantasticky reprezentovala naši školu na celorepublikových závodech. Děkujeme a gratulujeme nejen jí, ale i ostatním našim malým atletům a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů a zážitků.

Čtvrtfinále a semifinále Čokoládové tretry, červen 2019

Mgr. Renata Miková