Náš úspěch na líšeňském běhu

Každý rok se tradičně účastníme „Běhu líšeňských škol“, který je pod záštitou starosty Líšně. Letos proběhl již 13. ročník a my jsme se rozhodli ještě více tento běh podpořit a jít dětem příkladem. Nejen, že se nám podařilo vytvořit skvělou atmosféru díky třídám, které přišly podpořit své spolužáky, ale letos poprvé byl na náš popud vyhlášen motivační běh, kam se zapojili i naši učitelé, vychovatelé a asistenti. Nejenže učitelé šli dětem příkladem, ale i děti ukázaly svým učitelům velikou bojovnost a radost z pohybu. Díky všem těmto lidem se naší škole podařilo vyhrát 1. místo, které nás potěšilo, ale ještě větší radost nám udělalo společné setkání a sdílení radosti při sportování.

Náš úspěch na líšeňském běhu, květen 2019 Náš úspěch na líšeňském běhu, květen 2019 Náš úspěch na líšeňském běhu, květen 2019 Náš úspěch na líšeňském běhu, květen 2019

Mgr. Eva Zejdová

Výměnný pobyt ve Španělsku