Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní taneční soutěži

Již několik let působí na naší škole taneční kroužek Cool dance. Tento školní rok jsme otevřeli pro velký zájem tři skupiny. Tanečníci a tanečnice celý rok pilně trénují a jsou k vidění na spoustě akcí, které škola pořádá. K těmto akcím patří například vánoční jarmark, slavnostní předávání Masaříků, školní ples a přípravka na prázdniny. Veřejnost také mohla vidět děti tančit na Líšeňských Vánocích nebo na Vánocích na náměstí Svobody. Letos jsme poprvé vytvořili také soutěžní skupinu a přihlásili jsme ji na Mezinárodní taneční festival kroužků centra volného času a školních družin. Akce se konala 26.4.2019 ve velkém sále stadionu v Brně na ulici Kounicova. Festivalu se zúčastnilo velké množství škol a souborů v různých kategoriích z  České a Slovenské republiky. Naše taneční skupina 14 dívek si ve své kategorii Street dance odnesla krásné druhé místo. Děvčata předvedla nádherný a bezchybný výkon, ke kterému přispěla i skvělá atmosféra v kolektivu.

Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní taneční soutěži, duben 2019 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní taneční soutěži, duben 2019 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní taneční soutěži, duben 2019 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní taneční soutěži, duben 2019

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová