Školní parlament sázel stromy

Hned v úterý po Velikonocích pořádaly Masařky akci sázení stromů a keřů u školy.

Třídy z každého ročníku přišly v určený čas na travnatou plochu u brány a vysázely jeden strom a dva ovocné keře. Poté si pro ně členové školního parlamentu připravili různá stanoviště s úkoly.

Cílem celé akce bylo založení malého ovocného sadu, který bychom rádi v budoucnu dobudovali.

Celou akci moderovali D. Hruban, V. Semenjuková a D. Hochman.

Na jeden ze stromů nám přispěl částkou 490,-Kč spolek Líšeň sobě a touto cestou jim ještě jednou děkujeme.

I když byla veliká zima, užili jsme si to.

Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019 Školní parlament sázel stromy, duben 2019

L. Hoang, členka školního parlamentu Masařky