Předávání Masaříků

První pololetí uteklo jako voda a opět s vydáváním vysvědčení proběhlo na naší škole slavnostní předávání „Masaříků“. Předávání se zúčastnili žáci celého prvního stupně.

Z každé třídy si dva až tři žáci vyslechli ocenění za něco výjimečného, v čem v daném pololetí vynikli. Setkání proběhlo v tělocvičně školy za účasti pana ředitele a paní zástupkyně. Vyhlášení oživilo vystoupení dětí z pěveckého kroužku, cool dance, poiky a ukázka bojového umění taekwondo v podání žákyň naší školy.

Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019 Předávání Masaříků, únor 2019

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová

Recitační soutěž 2. – 5. ročníku