Vyhlášení soutěže Empík

„A je to na naší škole…“

Od rána na nás dýchala Vánoční atmosféra, včetně jehličí,vanilkových rohlíčků, purpury a lek balíčků. Jeden z dárků je obvzlášť vzácný a obestřený tajemstvím. Je věnovaný městem Brnem, rukou paní primátorky.“Co nás čeká? Jaké překvapení,“ čteme z očí dětí. A už je to tady. Sedíme v krásné místnosti Sněmovního sálu na Brněnské radnici. Po příjemném zahájení přivítáme potleskem paní primátorku Vaňkovou, která předává odměny ve výtvarné a literární soutěži „Empík naděluje 2018,“ jednotlivcům. Po chvilce zní ta kouzelná věta: „Cenu primátorky města Brna získává… 2. C, Základní školy Masarova.“ Plni radosti a s hrdostí jsme si všichni přišli převzít cenu. Po slavnostním předání jsme zůstali na divadelním představení, ve kterém se někteří z nás stali herci, poté jsme si šli zasoutěžit a prohlédnout výstavu. Bylo to velmi příjemné odpoledne a pro nás kouzelné zakončení roku 2018.

Vyhlášení soutěže Empík, prosinec 2018 Vyhlášení soutěže Empík, prosinec 2018 Vyhlášení soutěže Empík, prosinec 2018 Vyhlášení soutěže Empík, prosinec 2018

Za žáky 2.C Mgr. Jana Damborská

Pozvánka na školní ples