ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO Zřizovatel:
MČ Brno - Líšeň
www.brno-lisen.cz

Přípravka na prázdniny – akce školní družiny

Děti ze všech oddělení ŠD si pro své rodiče, prarodiče, sourozence… již tradičně připravily mnoho stanovišť. Účastníci tak mohli např. předvést holubičku, proběhnout si slalom, zapřemýšlet nad záludnými hádankami, poznat poslepu předměty apod.

O krásný úvod se nám postarali členové kroužku Cool dance a aerobiku. Pod vedením paní učitelky Ullmannové a paní učitelky Prokleškové předvedli skvělé choreografie. Děkujeme moc všem skvělým rodičům, kteří napekli a navařili na náš tradiční stánek. Výtěžek bude použit pro školní parlament i školní družinu.

Děkujeme počasí, že letos vydrželo.

Hezké léto!

Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018 Přípravka na prázdniny – akce školní družiny, červen 2018

Za celou ŠD H. Pollaková

Ocenění pracovníků líšeňských škol
Polonéza 2019