Sportovní den 3. – 5.tříd

Ve středu 20.června jsme utekli ze školních lavic na hřiště, abychom si zasportovali a poměřili své síly. Závodilo se v pěti různých disciplínách, které prověřily všestrannost dětí. Byl to skok z místa, sprint na 50 metrů, překážkový běh, přeskok švihadla a hod pěnovým oštěpem. Počasí nám přálo, takže jsme se dočkali moc pěkných výkonů. Za svou snahu byli všichni odměněni drobnou sladkou odměnou a nejlepší tři chlapci a děvčata z každého ročníku budou vyhlášeni při slavnostním předávání Masaříků. Velmi obětavě při pořádání tohoto sportovního dopoledne pomáhali žáci z 6.A, za což jim patří velké poděkování.

Mgr. Renata Miková