Velikonoční dílničky

Před velikonočními prázdninami se domluvily paní vychovatelky z oddělení školní družiny Kapříků, Pejsků a Zajíčků a uspořádaly pro děti a jejich rodiče velikonoční dílničky. V každém oddělení si děti s rodiči mohly vyrobit něco jiného. Někde se pekly mazance, zdobily perníky, jinde si děti vyráběly vlasatá vajíčka, roztančená vajíčka, přáníčka se zajíčkem apod. V oddělní Kapříků na děti čekal i kvíz „Komu patří vajíčko?“, ve kterém děti měly poznat vejce křepelčí, slepičí a pštrosí. Celou akci provázela příjemná atmosféra.

Velikonoční dílničky, duben 2018 Velikonoční dílničky, duben 2018 Velikonoční dílničky, duben 2018 Velikonoční dílničky, duben 2018 Velikonoční dílničky, duben 2018 Velikonoční dílničky, duben 2018 Velikonoční dílničky, duben 2018

Mgr. Veronika Plíšková, Zdeňka Chaloupková, Naděžda Vaníková

Účastníci zkoušek YLE 2017/18