Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně

Letos se v polovině ledna děti 1. stupně opět zúčastnily lyžařského výcvikového kurzu, který se konal ve Skiareálu Kraličák. Děti byly ze 3. a 4. ročníku. Vyrazili jsme do Hynčic pod Sušinou, kde jsme byli ubytováni na chatě Erlina, cca 200m pod vlekem. Výcvik probíhal v dopoledních i odpoledních hodinách. Obrovským přínosem byla velká rozmanitost sjezdovek, které vyhovovaly úplným začátečníkům, ale i pokročilým lyžařům. Všechny děti udělaly za dobu výcviku velký pokrok. Je to vynikající vizitka všech zúčastněných instruktorek. Velkým letošním bonusem byla nadílka čerstvého přírodního sněhu. Tak zase za rok!

Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, leden 2018 Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, leden 2018 Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, leden 2018

Mgr. Blanka Denemarková

Účastníci zkoušek YLE 2017/18