Stínové divadlo

Ve středu 14.2.2018 zahrála naše školní družina dětem a rodičům, kteří večer přišli před budovu školy, stínové divadlo. Děti a jejich paní vychovatelky si pro diváky připravily pohádku O dvanácti měsíčkách. Setmělo se chvíli po 17:30 a děti mohly začít hrát. I přes mrazivé počasí dorazilo asi 20 dětí s rodiči, aby si vychutnaly tento nevšední zážitek. Text pohádky byl proložen i hudebním doprovodem, takže chvílemi divákům běhal mráz po zádech nejen díky počasí. Celé představení trvalo přibližně 25 minut. Pro účinkující děti to byla premiéra a troufám si tvrdit, že se jim představení opravdu povedlo.

Stínové divadlo, únor 2018 Stínové divadlo, únor 2018 Stínové divadlo, únor 2018 Stínové divadlo, únor 2018 Stínové divadlo, únor 2018 Stínové divadlo, únor 2018

Mgr. V. Plíšková

Účastníci zkoušek YLE 2017/18