ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO Zřizovatel:
MČ Brno - Líšeň
www.brno-lisen.cz

Ocenění "Masaříci" 1. pololetí

Jak je již tradicí na naší škole, k pololetnímu vysvědčení jsme opět přidali další ocenění v podobě "Masaříků". 1. února se žáci prvního stupně společně setkali v prostorách tělocvičny, kdy všichni mohli zatleskat všem nově oceněným žákům. Slavnostního setkání se zúčastnil i pan ředitel s paní zástupkyní a pro zpestření zazpíval školní sbor a zatančili dívky z kroužku AE Zumba.

TřídaJménoMasaříka získávají za
1.AŠimon PánekZa snahu učit spolužáky nové hry a za vzorné plnění školních povinností.
Natálie MlčochováZa snahu dohnat učivo i přes časté zdravotní potíže.
Magdaléna NovákováZa to, že se nevzdává, má dobré nápady a pomáhá kamarádům.
1.BKateřina VítováZa milou a kamarádskou povahu a ochotu pomoci kdykoli a komukoli.
Tobiáš KolářZa velkou pracovní píli a pečlivost.
Jakub KnotekZa kamarádské chování a ochotu pomáhat.
1.CMichaela BlahákováZa reprezentace školy ve sb. zpěvu před Vánocemi na náměstí Svobody.
Matěj BuříkZa reprezentace školy ve sb. zpěvu před Vánocemi na náměstí Svobody.
1.DMartin SchaulZa kamarádské chování a pomoc spolužákům.
Ema Grácová Za kamarádské chování a obrovskou snahu poprat se s tím, co nejde.
2.ATereza ZemánkováZa reprezentaci školy ve sborovém zpěvu a přátelské chování k dětem.
Soňa IvanovováZa reprezentaci školy ve sborovém zpěvu, přátelské chování k dětem, velké zlepšení v matematice.
Sofie SvobodováZa snahu a píli při překonávání překážek v ČJ a velké pracovní nasazení při doučování v matematice.
2.BAdam NovákZa kamarádské chování a pečlivou práci.
Viktorie KrbkováZa lepší zvládání sama sebe a ochotu komukoliv pomoci.
2.CLukáš DvořákZa snahu ve výuce a pomoc spolužákům.
Kristýna HarasimovičováZa výborné školní výsledky a kamarádské chování.
Kristina ČepelákováZa velkou píli ve výuce a pomoc spolužákům.
Jonáš KubíčekZa snahu ve výuce a pomoc spolužákům.
2.DAndrea KleskeňováZa výborné školní výsledky a kamarádské chování a za reperezentování školy ve sborovém zpěvu.
Nikola ChaloupkováZa výborné školní výsledky a kamarádské chování.
Adam NikodýmZa výborné školní výsledky a kamarádské chování.
2:ENikolas KlučkaZa kamarádské a milé chování ke spolužákům a velký pokrok v matematice.
Natálie SenftováZa výborné školní výsledky, ochotu pomoci a kamarádské chování ke spolužákům.
3.ANatálie FindeisováZa výborné školní výsledky, pracovní píli a houževnatost.
Aneta FlekováZa krásný zpěv a reprezentování školy na akcích se sborem.
Aneta SvobodováZa zvládnutí odchodu své nejlepší kamarádky a kamarádství s ostatními dětmi.
3.BJiří BártaZa milou a kamarádskou povahu, ochotu pomoci a za překonávání překážek.
Eliška FiantováZa milou, kamarádskou povahu a za píli a snahu na sobě pracovat a překonávat překážky.
Kryštof VránaZa výborné školní výsledky, svědomitou přípravu a ochotu pomoci a za úspěšné překonání sebe samotného v plavání.
Karel TaufarZa kamarádství, ochotu pomoci, spolehlivost a chování fair play.
3.CJarek BlažekZa povahu kliďase, pohodáře, za zajímavé otázky k tématům i mimo a zrychlení pracovního tempa.
Vaneska PitruchováZa pečlivou domácí přípravu, kamádství a ochotu pomoci.
Nikolas GažiZa milé a kamárádské chování, galantnost k dívkám i paní učitelce, snahu pomáhat a stálý úsměv na tváři.
3.DLenka KotlárováZa pracovitost a ochotu pomoci.
Hana SvobodováZa milé a empatické chování, za ochotu pomáhat.
Ondra NovákZa snahu a píli a kamarádské chování.
Martin PetrenecZa snahu a píli a kamarádské chování.
4.AAlejandro Richart VelascoZa překonávání bariér, snahu porozumět a obrovský úspěch na ledové ploše.
Zdeněk KřupkaZa spolehlivost, ochotu a kamarádské chování ke spolužákům.
Nikita KornerováZa snahu na sobě pracovat a zlepšovat se.
4.BHéctor Richart VelascoZa obrovský posun v dovednosti bruslení a zvládnutí samostatného pohybu na ledě.
Tereza LakatosováZa obrovský posun v dovednosti bruslení a zvládnutí samostatného pohybu na ledě.
Kiril KarmelyukovZa obrovský posun v dovednosti bruslení a zvládnutí samostatného pohybu na ledě.
4.CTereza Dvořáčková Za vzorné chování a přípravu na vyučování.
Daniel Nikodým Za aktivitu v hodinách, vzorné chování a kladný vztah ke spolužákům.
Adam Kostka Za vzorné chování a aktivitu v hodinách.
4.DŠtěpán VlkZa snahu na sobě pracovat a zlepšovat se.
Sam HodonskýZa snahu na sobě pracovat a zlepšovat se.
5.AVojta JaníčekZa snahu na sobě pracovat a zlepšovat se.
Sára FloriánováZa milé a kamarádské chování.
Ondřej ŠinoglZa obrovský přehled a schopnosti, které před ostatními skrývá.
5.BLucie FriedbergováZa snahu pomáhat spolužákovi.
Terezie JančováZa snahu pomáhat spolužákovi.
Matyáš MolákZa snahu pomáhat spolužákovi.
Martin ZedníčekZa snahu pomáhat spolužákovi.
5.CLucie ŠtěpančíkováZa kamarádství a ochotu pomoci spolužákům.
Gabriela HálováZa kamarádství a ochotu pomoci spolužákům a práci ve školním parlamentě.
Daniel NechutaZa snahu na sobě pracovat a zlepšovat se.
Sára JenyšováZa práci ve školním parlamentě a předvádění pokusů v přírodovědě.

Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018 Ocenění Masaříci, únor 2018

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr Iva Doležalová

Projektový den 100 let republiky v 1. třídách
Global storylines – Učíme se příběhem