Teplákový den

V úterý 16.1.2018 se na naší škole pořádal Teplákový den. Školní parlament Masařky vyzval všechny spolužáky, ale i pedagogy, aby si úterní vyučování užili v pohodlném outfitu. Teplákový den začal pro všechny zúčastněné rozcvičkou, která se odehrála za hudebního doprovodu skupiny Nightwork a jejich hitu Tepláky. Poté členové parlamentu ocenili každého kamaráda, paní učitelku, nebo pana učitele sladkou odměnou.

Děkujeme všem, kteří neváhali a vyrazili do lednového dne v teplácích, přispěli tak k celkové výborné atmosféře úterního vyučování.

Teplákový den, leden 2018 Teplákový den, leden 2018 Teplákový den, leden 2018 Teplákový den, leden 2018 Teplákový den, leden 2018 Teplákový den, leden 2018 Teplákový den, leden 2018

Za všechny Masařky Kateřina Aulehlová

Teplákový den