Sedací kostky do relaxačních zón

Vloni pořádal školní parlament jarmark. Na zasedání, které proběhlo hned po jarmarku, jsme se rozhodli, že za část peněz pořídíme sedací vaky do relaxačních zón na naší škole. Tato myšlenka se dětem zalíbila a někteří ještě přispěli na další vaky. Nebylo lehké je však v této ceně pořídit, ale nakonec jsme je nechali ušít. Výhodou je, že ušité kostky mají vyjmutelnou náplň a lze je tedy po čase vyprat. Celkem jsme pořídili 14 vaků. Na dnešním zasedání jsme roznesli kostky na chodby školy, kde máme relaxační zóny. Na prvním stupni jsou čtyři kostky ve druhém poschodí a tři kostky ve spojovací chodbě. Na druhém stupni jsme kostky umístili do druhého patra. Doufáme, že sedací kostky děti budou hojně využívat a jsme moc rádi, že školní parlament mohl opět pomoci zlepšit naše prostředí školy.

Sedací kostky do relaxačních zón, prosinec 2017

Michal Dobšík, Daniel Nykl