Výstava Barevný podzim

V listopadu proběhla v prostorách školních šaten výstava výtvarných prací dětí z našich školních družin s názvem Barevný podzim. K vidění zde byly nejrůznější výtvarné techniky i nápady k tomuto tématu. Paní vychovatelky s dětmi pracovaly nejen s papírem a barvami, ale vidět byla i díla skládající se z podzimních přírodnin (listí, šípky,…) nebo recyklovaných materiálů. Výstava prostory rozzářila a oživila. Ukončili jsme ji s příchodem prvního prosincového sněhu. Děti si své výrobky odnesly domů, aby udělaly radost nejen dětem, ale i rodičům.

Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017 Výstava Barevný podzim, prosinec 2017

Z.Chaloupková, V. Plíšková

Exkurze Praha 2018