Adopce - akce školní družiny

V měsíci říjnu 2017 jsme opět uspořádali naši již tradiční akci Adoptuj zvířátko ze ZOO. Díky Vám se naše prodejní stánky opět prohýbaly pod nánosem dobrot.

Kvůli karanténě žloutenky jsme měli stánky v loňském školním roce až v květnu. Proto si moc vážíme toho, že jste se do této akce zapojili po pěti měsících znovu.

Výtěžek z prodeje jsme rozdělili takto:
9 924 Kč  na chov lva (děti v ŠD vybraly hlasováním) 2 000 Kč na Anannu Nokrek (adopce na dálku)

Peníze jsme předali pracovníkům ZOO osobně. Za odměnu jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o "našem" lvovi, který se jmenuje Lolek a má 2 roky.

Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017 Adopce - akce školní družiny, říjen 2017

Za celou ŠD H. Pollaková a P. Šedivá