Výukový program 7. A

V úterý 26. září 2017 si žáci 7. A prohlédli přírodní učebnu fyziky a biologie, která je vybudovaná v areálu Gymnázia T. Novákové. Pod odborným vedením profesorů gymnázia si nejen procvičili svoje znalosti a dovednosti, ale dozvěděli se i spoustu nových zajímavých informací. Největší „úspěch“ u dětí měly praktické úkoly jako například řezání dřeva, poznávání bylinek čichem, lovení a určování bezobratlých z jezírka, protažení na posilovacích strojích nebo pohánění vodní fontánky šlapáním na kole. Nejdéle se ale žáci zdrželi u detektoru kovů, optických i akustických zrcadel, kladkostroje a páky/houpačky.

Výukový program 7. A, září 2017 Výukový program 7. A, září 2017 Výukový program 7. A, září 2017 Výukový program 7. A, září 2017 Výukový program 7. A, září 2017 Výukový program 7. A, září 2017

Mgr. Denisa Dosoudilová

Výstava Barevný podzim