Konec starého projektu, začátek nového

Ke dni 31. srpna 2017 byl ukončen evropský projekt "Learning without limits". Na jeho realizaci jsme pracovali celé tři školní roky a navštívili jsme všech šest partnerských zemí. Některé výjezdy byly jen pro vyučující, ale na mnoha byli i žáci naší školy, kteří získávali zkušenosti nejen jazykové, ale i kulturní. Jak už název projektu napovídá, tak záběr našeho projektu byl velmi široký a věnovali jsme se tématům inkluze ve školách, migrace za prací, hře ve výuce, novým IT nástrojům, tradičním sportům jednotlivých zemí a mnoha dalším zajímavým oblastem.

S našimi teď už dlouholetými přáteli ze zahraničí se však budeme potkávat i nadále, a to v projektu novém, který je více tematicky zaměřen. Projekt nyní ponese název „Maths in mind“ a budeme se v něm zabývat především výukou matematiky. Jsme tedy plní očekávání a těšíme se, co nového nás tento projekt naučí.

Mgr. Lenka Štěpánová