Ročníkový projekt Dinosauři

Celý letošní rok provázela žáky 2. A a 2. C celoroční hra s názvem Putování s dinosaury. Žáci poznávali každý měsíc nového dinosaura, získávali o něm informace, kreslili ho nebo modelovali. Každý den mohli také získat malou kartičku dinosaura za pěkné chování, pomoc kamarádům, plnění úkolů navíc či za aktivitu v hodině. Dvacet těchto kartiček si následně děti měnily za nálepku do svého Dinoparku. I daltonská práce společně s týdenními plány se nesla ve stejném duchu. Na začátku roku si žáci vystřihli svého dinosaura a celý rok ho zdobili různě barevnými puntíky, dle úspěšnosti v plnění úkolů v daltonských listech. Odměnou pak byla v pololetí návštěva technického muzea, a to výstava dinosaurů. Na konci školního roku se pak za odměnu vypravili do dinoparku, kde plnili úkoly a získali další vědomosti. Také za svůj dinopark obdrželi spoustu věcných odměn. A naší odměnou pak byl úsměv na tvářích a spokojenost dětí.

Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017 Ročníkový projekt Dinosauři, červen 2017

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová

22. Daltonská konference