Oslavy 35. let trvání naší školy

V letošním roce oslavila naše škola půl kulaté výročí své existence. Je to vždy příležitost k malému ohlédnutí do minulosti, ale hlavně je to příležitost k oslavám, setkáváním a plánům do budoucna.

K výročí připravili naši učitelé informativní bulletin, který ukázal naši současnou školu. Představil naši výuku a významné aktivity, do kterých se naše škola zapojila. Také jsme se pochlubili velkými stavebními úpravami a vylepšeními, které na naší škole proběhly díky spolupráci a podpoře městské části Brno – Líšeň.

Na závěr školního roku jsme pozvali rodiče, bývalé žáky a všechny přátele školy na školní akademii. V Dělňáku Líšeň se představily naše třídy s velmi pěkným programem. Je nás hodně, takže program byl opravdu dlouhý, ale myslím, že nám to diváci odpustili. Viděli velkou snahu a zápal našich žáků, který ocenili nejen potleskem, ale i trpělivostí.

Na podzim tohoto školního roku bychom rádi uzavřeli oslavy společným setkáním bývalých spolupracovníků. Toto setkání jistě potěší naše kolegyně a kolegy důchodce, ale i pro nás pracující je vždy milé a inspirativní a někdy i trochu dojemné.

Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017 Oslavy 35. let trvání naší školy, červen 2017

Další fotografie ve fotogalerii

Videa z oslavy