Masařky pořádaly diskotéku

Dne 2.6.2017 pořádal školní parlament Masařky diskotéku pro první i druhý stupeň. Žáci prvního stupně se shromáždili na školním hřišti a při úžasných písničkách se dobře bavili. Měli možnost si zakoupit lístek do tomboly, kde jako hlavní cenou byl dort. Samozřejmě i žáci druhého stupně se velmi dobře bavili, ale již ve školní jídelně. Myslím, že akce proběhla úspěšně.

Karolína Luščanová 9.B

Mně se diskotéka líbila, byl jsem spokojený. Lukáš Nerud a Zdeněk Teller ji výborně moderovali.

Do příště bude asi potřeba zlepšit systém nakupování lístků do tomboly. A také se musíme zamyslet nad tím, proč žáků z druhého stupně nechodí více. Hlavními cenami byly dorty a pro II. stupeň ještě předbíhací kartičky na oběd.

David Hruban, 3.C

Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017 Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017 Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017 Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017 Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017 Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017 Masařky pořádaly diskotéku, červen 2017

Teplákový den
Maths in Mind - První webinář