Partnerská škola v Utrechtu

Také tento rok pokračuje spolupráce s nizozemskou školou Gertrudisschool v Utrechtu. Žáci čtvrtého ročníku si začali dopisovat se stejně starými dětmi z Nizozemí. První dopisy byly seznamovací a děti v nich mohly využít nabyté vědomosti z angličtiny. Čekání na odpověď bylo dlouhé, ale o to větší bylo nadšení, když dopisy z Nizozemí dorazily. Již nyní dávají děti dohromady odpověď, fotky a obrázky, kterými dopisy zdobí. Spolupráce bude pokračovat i v příštím roce a mohla by dětem nabídnout vhled do života stejně starých dětí jiné evropské země, možnost využívat anglický jazyk v praxi i získat kamaráda až v dalekém Nizozemí. V případě zájmu se můžete podívat na stránky partnerské školy prostřednictvím přiloženého odkazu.

Partnerská škola v Utrechtu, květen 2017 Partnerská škola v Utrechtu, květen 2017 Partnerská škola v Utrechtu, květen 2017

Partnerská škola v Utrechtu, květen 2017

Mgr. Kateřina Krbková Trnková