Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně

Letos poprvé se zúčastnily děti 1. stupně lyžařského výcvikového kurzu, který se konal ve Skiareálu Kraličák ve dnech od 27.2. – 3.3.2017. V převážné většině byly děti ze 3. tříd. Vyrazili jsme do Hynčic pod Sušinou, kde jsme byli ubytováni na chatě Erlina, cca 200 m pod vlekem. Výcvik probíhal v dopoledních i odpoledních hodinách. Obrovským přínosem byla velká rozmanitost sjezdovek, které vyhovovaly úplným začátečníkům, ale i pokročilým lyžařům. Všechny děti udělaly za dobu výcviku velký pokrok a všichni začátečníci na konci týdne absolvovali závěrečný závodní slalom. Je to vynikající vizitka všech zúčastněných instruktorek. Po letošních zkušenostech si myslím, že by se mohly v příštích letech zúčastňovat lyžařského výcviku děti 1. stupně pravidelně.

Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, únor 2017 Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, únor 2017 Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, únor 2017 Lyžařský výcvikový kurz 1. stupně, únor 2017

Mgr. Blanka Denemarková

Sázení stromů republiky