ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Naši úspěšní atleti

Během pololetních prázdnin proběhlo v krásné hale v Ostravě Mistrovství Moravy a Slezska v atletice. Se svým oddílem se této významné akce v halové sezóně zúčastnili i tři zástupci naší školy. V kategorii mladších žáků si výborně vedl Josef Frecer, který si v novém osobním rekordu vybojoval na trati 150 m krásné 7. místo. Mezi dorostenci se neztratil František Faltýnek, který si v novém osobáku vyběhl skvělé 4. místo na trati 60 m. Navíc se svými sprinterskými kolegy ve štafetě na 4 x 200 m nedali nikomu šanci a útočili na český rekord. Ten se pokusí překonat na halovém Mistrovství republiky. Poslední z této sportovní trojice byla Dominika Miková, která si v novém osobním rekordu zaběhla pro stříbrnou medaili na 60 m a následně na trati 150 m nenašla přemožitelku a v novém osobáčku získala titul mistryně Moravy a Slezska. Těmito výkony se jí také podařilo splnit limit na halové Mistrovství ČR. Všem k dosaženým výkonům moc gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v další sportovní kariéře.