Bratři Lví srdce v divadle Polárka

V pátek dne 27. ledna 2017 jsme se v rámci předmětu Dramatická výchova vydali s žáky do divadla Polárka, abychom se nejen kulturně obohatili, ale také načerpali inspiraci pro vlastní hraní. Napínavý a dobrodružný příběh Bratři Lví srdce švédské spisovatelky Astrid Lindgrenové vypráví o tom, co je v životě důležité, čeho je dobré se bát a proti čemu naopak zase bojovat. Žáci ocenili herecké výkony, které byly oživené zpěvem a hraním na různé nástroje, jako například klavír, elektrická kytara, akordeon, trubka a příčná flétna. Velmi výtvarně nápaditá byla také scéna. Žákům se představení líbilo a těší se, kam zase příště vyrazíme.

Bratři Lví srdce v divadle Polárka, leden 2017 Bratři Lví srdce v divadle Polárka, leden 2017

Mgr. Anna Klímová

Projekt Píšeme dopis českým osobnostem