Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích

V úterý 4. října 201 6se třída 7.A zúčastnila výukového programu zaměřeného na fyziku a přírodopis. Celé dopoledne žáci strávili v areálu Gymnázia T. Novákové v Řečkovicích, kde je vybudována přírodní učebna. Sedmáci si pod vedením profesorů gymnázia procvičili svoje znalosti z botaniky, prakticky ověřili Archimédův zákon, vyzkoušeli akustická i optická zrcadla. Také vyráběli elektřinu šlapáním na kole, pracovali s kladkami, hledali mince pomocí detektoru kovů a seznámili se s principem fungování tepelné a vodní elektrárny. Přestože byl den velmi chladný a deštivý, dětem se připravený program líbil.

Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích, říjen 2016 Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích, říjen 2016 Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích, říjen 2016 Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích, říjen 2016 Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích, říjen 2016 Výukový program 7. A na gymnáziu v Řečkovicích, říjen 2016

Mgr. Denisa Dosoudilová

Mikulášský jarmark