Adopce na dálku – poděkování

V úterý 13. září 2016 proběhla na naší škole sbírka na bangladéšskou studentku RumiluMurmu, kterou podporujeme v rámci projektu Adopce na dálku. Zatímco dosud jsme peníze vybírali prostřednictvím různých charitativních prodejních akcí, na nichž se podílely především školní družina a parlament, tentokrát jsme zvolili tradiční způsob. Naši deváťáci vytvořili panel složený z fotek a dopisů Rumily i z dalších informací o organizaci ADRA a programu BanglaKids. Díky štědrým příspěvkům především od rodičů, kteří navštívili třídní schůzky, se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 7 052,- Kč. Tímto bychom moc chtěli poděkovat všem dárcům i našim deváťákům za nezištnou pomoc. Rumila se tak bude moci další rok vzdělávat a snad v budoucnosti pomůže zvýšit životní úroveň v Bangladéši.

Mgr. Miroslava Kubíčková

22. Daltonská konference