Přátelské utkání v odbíjené

Poslední sportovní akcí ve školním roce bylo volejbalové utkání mezi žáky 9. ročníků a učitelským sborem. Za deváťáky nastoupili ke hře N. Hianiková, B. Hudcová, L. Křivánková, P. Hájek, J. Vajda, J. Moudrý, D. Murárik, M. Slavíček. Na druhou stranu sítě se postavili B. Denemarková, R. Miková, P. Kejiková, A.Zálešáková, L.Štěpánová, I. Trtíková, K. Oulehlová, D. Vendl, a J. Koláček. Hrálo se na dva vítězné sety. V prvním setu prokázali velkou převahu učitelé a naši deváťáci prohrávali dost výrazně. Pak ale jako mávnutí proutkem se ve svých zákrocích zmobilizovali a první set vyhráli. V druhém setu byla situace opačná. Učitelé prohrávali 5:0. Pak se ale karta obrátila a po druhém setu bylo utkání nerozhodné. Začal třetí set a štěstí přálo střídavě oběma týmům. Projevila se však větší herní zkušenost starších hráčů a vzájemné utkání skončilo výhrou učitelského družstva. Zápas skončil za bouřlivých ovací diváků 2:1.

Přátelské utkání v odbíjené, srpen 2016 Přátelské utkání v odbíjené, srpen 2016

PaedDr. A. Chludová - rozhodčí