Workshopy ve Fait Gallery

V průběhu měsíce května a června se žáci prvního stupně zúčastnili workshopů k výstavě Jiřího Franty a Davida Böhma Slepcův sen v bývalé brněnské továrně Vaňkovka, kde nově působí Fait Gallery Igora Faita. Výstava Davida Böhma a Jiřího Franty spojuje prezentaci dvou epizod krátkého filmu, na kterém tvůrci tento rok pracují, s instalací zahrnující jejich sochy a kresby. Ve všech těchto pracích se projevuje jejich zájem o moment nějakým omezením ovlivněného posunu vnímání světa a pocitu jinakosti či divnosti.

Děti nejprve zhlédly výstavu, poté plnily úkoly. Druhá část workshop probíhala ve výtvarné dílně, kde děti tvořily svá díla. Dětem se tyto workshopy moc líbily.

Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016 Workshopy ve Fait Gallery, červen 2016

Mgr. Jana Ullmannová