Masařky pořádaly karneval

Akce karneval byla tento rok velice úspěšná. Karneval byl konán pro 1. a 2. třídy. Avšak získal takových ovací, že k nám na dvůr školy zavítalo i pár žáků z 8. a 9. ročníků. Děti si mohly užít odpoledne plné tance, her, představení tanečních souborů a tomboly plné úžasných cen.Ke konci se uskutečnilo vyhlášení soutěže o nejkrásnější masku. Ač se to nezdá, byla to nejtěžší součást akce, jelikož se tam objevilo nespočet krásných kostýmů.

Doufáme, že si všechny děti užily odpoledne stejně skvěle jako my.

Masařky pořádaly karneval, červen 2016 Masařky pořádaly karneval, červen 2016 Masařky pořádaly karneval, červen 2016 Masařky pořádaly karneval, červen 2016 Masařky pořádaly karneval, červen 2016 Masařky pořádaly karneval, červen 2016 Masařky pořádaly karneval, červen 2016

Za školní parlament Masařky Martin Štaud a Eliška Schmausová