Sportovní den 4. a 5. ročníku a volejbalové utkání

V úterý 28. června 2016, za velmi pěkného počasí, jsme se sešli na hřišti a děti zužitkovaly svou celoroční snahu při plnění olympijského víceboje. V šesti disciplínách prověřily své schopnosti a dovednosti a změřily síly s ostatními. Všichni získali za své výkony sladkou odměnu a atletické vysvědčení. Nejlepším z ročníku pak na krku zacinkaly medaile.

Hned poté je na ploše vystřídaly týmy učitelů a deváťáků, které sehrály přátelské utkání ve volejbalu. Letos se deváťáci skvěle připravili a byli učitelskému týmu zdatným soupeřem. Učitelé nakonec po velké bitvě zvítězili 2:1. Deváťáci i učitelé zaslouží velký obdiv.

Mgr. Renata Miková