Projektový den 1. pomoc na ZŠ Masarova

Dne 24. 6. 2016 se z žáků naší školy stali zranění a ošetřující. Na 18 stanovištích si žáci opakovali teoreticky a zvláště prakticky principy ochrany zdraví a záchrany života při hromadném ohrožení. Část úkolů byla zaměřena na zvládnutí bezpečnosti v silničním provozu. Významná část byla věnována prevenci vzniku zranění. Na školním dvoře si 18 skupinek tvořených žáky 4. – 5. ročníku s úkoly poradilo. Před nastávajícími prázdninami si tak žáci oprášili své znalosti a dovednosti v poskytování 1. pomoci při různých zraněních.

Jsme tedy připraveni. Hurá na prázdniny!

Projektový den 1. pomoc na ZŠ Masarova, červen 2016 Projektový den 1. pomoc na ZŠ Masarova, červen 2016

Mgr. Renata Kukolová, Mgr. Marta Tesařová