Atletický čtyřboj

Bezesporu vrcholnou atletickou soutěží je Atletický čtyřboj, který probíhá ve dvou dnech. V pondělí 16.5.2016 se na ZŠ Laštůvkova konala soutěž staršího žactva. Celkem se do soutěže zapojilo 13 družstev v chlapecké kategorii – 61 závodníků a 11 družstev dívčích – 49 závodnic. Každý soutěžící musí poměřit své síly ve čtyřech disciplínách. Naši školu reprezentovala děvčata B. Hudcová, N. Hianiková, D. Miková, T. Sedláková a K. Černošková. Děvčata získala v soutěži 6557 bodů a stanula na 3. místě na stupních vítězů. V jednotlivcích pak se nejlépe umístila B. Hudcová, která vybojovala 2. místo, N. Hianiková byla 4. a D. Miková 12., T. Sedláková 28. a K. Černošková 43. Chlapecký tým, zastoupený J. Vajdou, M. Slavíčkem, B.Arbenem a M. Sedláčkem byl oslabený o nepřítomné závodníky, ale svoji bojovností získal 11. místo. Nejlepší umístění v jednotlivcích měl M. Slavíček -23. a J. Vajda – 33. příčka.

Soutěž mladšího žačtva se konala 7.6.2016 opět na ZŠ Laštůvkova. Dívčí tým vytvořila V. Polášková, L. Botková , V. Koppová, T. Musilová a B. Šimáčková. Děvčata získala 5230 bodů a vybojovala 6. místo. Nejlépe se v jednotlivcích umístila V. Polášková, která stanula na 9. místě. Chlapecké družstvo sestávalo z L. Neruda, J. Frecera, P. Halma, J. Ištvána, M. Pantůčka a T. Drápely. Hoši se ziskem 3700 bodů obsadili 7. místo. Nejvyšší body získal J. Frecer, který se umístil na 19. místě. Všem našim reprezentantům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a gratulace k výborným výsledkům.

Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016 Atletický čtyřboj, červen 2016

PaedDr. A. Chludová