Návštěva z Hongkongu na škole v přírodě v Malé Morávce

V rámci projektu Edison naší školu navštívilo v týdnu 23. – 27. 5. 2016 několik studentů z celého světa. Žáci 3. Aa5. B byli v tuto dobu na škole v přírodě. Nemohli si tedy této návštěvy užít. Pozvali jsme proto jednu ze studentek, aby se za námi na školu v přírodě přijela podívat. V pondělí 23. 5. tak za námi přicestovala návštěva až z dalekého Hongkongu. Děti byly z jejího příjezdu nadšené a zahrnuly jí hromadou otázek. Provedly jí po naší chatě a popovídaly jí, co na škole v přírodě dělají. Pro obě strany to bylo nečekaně příjemné a obohacující setkání.

Návštěva z Hongkongu na škole v přírodě v Malé Morávce, květen 2016 Návštěva z Hongkongu na škole v přírodě v Malé Morávce, květen 2016 Návštěva z Hongkongu na škole v přírodě v Malé Morávce, květen 2016 Návštěva z Hongkongu na škole v přírodě v Malé Morávce, květen 2016 Návštěva z Hongkongu na škole v přírodě v Malé Morávce, květen 2016

Kateřina Trnková, Renata Miková