Výlet s ekologickou tématikou

Děti ze ŠD Pejsci a Zajíčci se v úterý 10.5.2016 vypravily do Babic nad Svitavou na výlet s ekologickou tématikou. Na nádraží na nás čekaly lektorky z EkoCentra Brno a zavedly nás do údolíčka, ve kterém jsme si povídali o jarních bylinách a živočiších žijících v lese. Podle jejich rad jsme lovili v potoce i v hlíně drobné živočichy, zkoumali je pod lupou a nakonec vypustili zpět do volné přírody. Na závěr jsme si zahráli hry na rybníček a na žížalu.

Akce měla u dětí velký úspěch. Zvládli jsme i cestování vlakem. Za chování během cesty si děti zaslouží velkou pochvalu.

Výlet s ekologickou tématikou, květen  2016 Výlet s ekologickou tématikou, květen  2016 Výlet s ekologickou tématikou, květen  2016 Výlet s ekologickou tématikou, květen  2016 Výlet s ekologickou tématikou, květen  2016 Výlet s ekologickou tématikou, květen  2016

Zdenka Chaloupková a Naďa Vaníková