Výukový program společnosti E.ON

Začátkem května jsme s šesťáky a sedmáky absolvovali školní program nazvaný mise Plus+ Ekotroni. Hlavním tématem byla energie a její úspory. Akce probíhala v E.ON Energy Trucku a také v učebně s dataprojektorem. Žáci poznali Ekotrony, kladné roboty, kteří se snaží ochraňovat lidstvo přes temnými Energožrouty. Ekotronů je však málo a potřebují pomoc lidí. A tak jsme pomáhali. Zábavnou formou si žáci si prohloubili znalosti o elektrické energii. Vyjmenovali z vlastních zkušeností mnoho případů, jak lze enegrií šetřit. Vyzkoušeli si, jak provést 1. pomoc. Odpovídali na všetečné otázky. Celý program byl obohacen praktickými vstupy a atrakcemi. Za splnění zkoušek žáci získali díly stavebnice velkého robota z kartonu a brašnu s malými dárky.

Výukový program společnosti E.ON, květen 2016 Výukový program společnosti E.ON, květen 2016 Výukový program společnosti E.ON, květen 2016 Výukový program společnosti E.ON, květen 2016 Výukový program společnosti E.ON, květen 2016 Výukový program společnosti E.ON, květen 2016

RNDr. Marcela Navrátilová