Atletické soutěže Pohár rozhlasu

První květnový týden byl ve znamení atletické soutěže Pohár rozhlasu. Obvodní kolo soutěže probíhalo na ZŠ Jihomoravské náměstí za účasti osmi brněnských škol. Ve středu 4.5.2016 soutěžili mladší žáci a žákyně. Naše mladší děvčata A.Weisserová, T. Balážová, T. Musilová, V. Koppová, V. Polášková, L. Botková, T. Augustinová, B. Šimáčková, N. Solařová a S. Kotlárová získala 3. místo. Mladší hoši L. Nerud, P. Killar, A. Topil, Š.Molák, P. Řehoř, M. Pantůček, F. Vozka, J. Ištván, J. Frecer a D. Polakovičskončili na 5.místě. Ve čtvrtek 5.5.2016 se do atletických bojů zapojila starší kategorie. Družstvo starších chlapců tvořili F. Faltýnek, D. Murárik, P. Hájek, M. Sedláček, M. Višňovský, M. Slavíček a J. Babyrád. V tomto komorním složení naši hoši zvítězili a postoupili do okresního finále. V dívčím týmu bojovalo devět závodnic – B. Hudcová, N. Hianiková, K. Černošková, L. Vaculíková, K. Baštová, A. Simonová, A. Nováková, T. Sedláková a T. Jagošová. Děvčata skončila na čtvrtém místě, ale díky vysokému zisku bodů si také zajistila postup do okresního finále. Okresní finále Poháru rozhlasu se konalo hned následující pondělí 9.5. Družstvo chlapců musel z kázeňských důvodů opustit P. Hájek a D. Murárik, a tak složení nebylo úplné. Podporu týmu zajistil svojí účastí R. Beck. Přesto bylo družstvo výrazně oslabeno. Hoši skončili na 8. místě. Dívčí tým posílil o D. Mikovou, ale pro zranění nenastoupila A. Nováková a bez omluvy se nedostavila ani L.Vaculíková. Přesto děvčata bojovala velmi statečně, zlepšila si osobní rekordy a obsadila 5. místo.

Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016 Atletické soutěže Pohár rozhlasu, květen 2016

PaedDr. A.Chludová