Čarodějnický rej

Jelikož je pro děti téma čarodějů a čarodějnic velmi oblíbené, i naše školní družina uspořádala akci na páteční odpoledne s názvem "Čarodějnický rej". Akce byla uskutečněna v areálu školního hřiště, kde na děti čekala stanoviště s různými úkoly a soutěžemi, jako jsou například jízda na koštěti slalomem, ochutnávka jedovatých lektvarů, skok přes ohniště a tak dále. K vidění byla spousta krásných kostýmů, masek a čarodějnických doplňků. Závěrem akce byli všichni účastníci odměněni. Poděkování patří i žákům ze školního parlamentu, kteří si nachystali stanoviště a moc pěkně se o soutěžící starali.

Čarodějnický rej, duben 2016 Čarodějnický rej, duben 2016 Čarodějnický rej, duben 2016 Čarodějnický rej, duben 2016

P. Volejníková