Projektový den Živočichové ve 3.A

Ve středu 30.3.2016 probíhal ve třídě 3.A projektový den, věnovaný zvířatům. Program na interaktivní tabuli byl doplněn řadou úkolů. Encyklopedie, které si děti přinesly, využívaly celou dobu. Hledaly v nich živočichy aktivní v noci, živočichy spící zimním spánkem nebo třeba tažné ptáky. Vyhledávání bylo proloženo pohybovými hrami i videy. Podívali jsme se na to, jak vypadá slepýš, jak skřehotá žába, jak chránit zvěř v zimě i jaká zvířata žijí v Africe. Zajímavý byl poslech zvuků, které zvířata vydávají. Společně jsme nakonec hádali jména zvířat podle srsti, případně kůže. Odměnou na konci dne byla zvířecí pohádka.

Projektový den Živočichové ve 3.A, březen 2016 Projektový den Živočichové ve 3.A, březen 2016 Projektový den Živočichové ve 3.A, březen 2016 Projektový den Živočichové ve 3.A, březen 2016

Kateřina Trnková