Pexesiáda

Minulý týden se odehrál 1. ročník pexesiády, kterou pro děti připravila školní družina. Do finálního kola se probojovalo celkem 13 dětí. Soutěžilo se ve třech kategoriích: I. kategorie – žáci prvních tříd, II. kategorie – žáci druhých tříd, III. kategorie – žáci třetích a čtvrtých tříd. Souboj byl náročný, v každé kategorii hrál každý s každým a nakonec se na prvním místě umístili:

Kubík Rašovský (I. kategorie), Pavlík Václavek (II. kategorie), Lucinka Friedbergová (III. kategorie).

Pro všechny hráče byla nachystaná malá odměna. Vítězové obdrželi diplom, pexeso a sladkost. Gratulace patří všem hráčům! Poděkování si zaslouží děti ze školního parlamentu, které se ujaly role rozhodčích.

Pexesiáda, březen 2016 Pexesiáda, březen 2016 Pexesiáda, březen 2016 Pexesiáda, březen 2016 Pexesiáda, březen 2016

P. Volejníková