Diskotéka školního parlamentu

Školní parlament Masařky pořádal tradiční diskotéku s bohatou tombolou, která se konala v jídelně.

Na diskotéce samozřejmě nechyběly laserové, kouřové a bublinové efekty. Touto cestou moc děkujeme panu učiteli Fialovi, který se o ně postaral. Za doprovodu skvělých DJ jsme tenhle krásný večer dovedli do samotného finále.

Jsme moc rádi, že nás navštívili i bývalí členové našeho parlamentu i bývalí žáci školy. I jim se diskotéka líbila a doufáme, že i vy ostatní jste si ji užili. My jsme si ji užili na 100%.

Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016 Diskotéka školního parlamentu, leden 2016

Za školní parlament Masařky L. Kapinus, 6.B