Jihomoravské setkání školních parlamentů aneb Inspiromat

Ve čtvrtek 10.12.2015 se školní parlament ZŠ Masarova "Masařky" zúčastnil setkání školních parlamentů z celého Jihomoravského kraje. O akci byl veliký zájem, pořadatelé museli 15 škol z kapacitních důvodů odmítnout.

Naše Masařky, které zastupovali E. Vávrová, J. Vajda a J. Pirochta z 9. ročníků, patřily mezi čtyři parlamenty, které prezentovaly svou činnosta inspirovaly tak ostatní školy.Po úvodních slovech a prezentacích jsme se rozešli do 5 workshopů a zde diskutovali ve skupinách.

Celá akce měla za cíl podpořit činnost školních parlamentů na základních i středních školácha navzájem se inspirovat, což se určitě povedlo.

Jihomoravské setkání školních parlamentů aneb Inspiromat, prosines 2015 Jihomoravské setkání školních parlamentů aneb Inspiromat, prosines 2015 Jihomoravské setkání školních parlamentů aneb Inspiromat, prosines 2015 Jihomoravské setkání školních parlamentů aneb Inspiromat, prosines 2015 Jihomoravské setkání školních parlamentů aneb Inspiromat, prosines 2015

H. Pollaková, Mgr. K. Aulehlová