Halloween ve třetích třídách

V pondělí 26.10.2015 se ve všech třetích třídách uskutečnil projektový den Halloween. Všichni si přinesli masky a také nějaké dobroty. Během dne jsme si vyprávěli o zvycích, které se v tento svátek dodržují a také odkud tyto zvyky pocházejí. Porovnávali jsme Halloween a Dušičky. Děti řešily strašidelné úkoly a počítaly s duchy. Také si každý vyrobiltematický výrobek. Společně jsme tvořili strašidelný příběh a při dramatizování jsme hádali strašidelné postavy. Poslední hodinu se děti za odměnu podívaly na pohádku s duchy.

Halloween ve třetích třídách, říjen 2015 Halloween ve třetích třídách, říjen 2015 Halloween ve třetích třídách, říjen 2015 Halloween ve třetích třídách, říjen 2015 Halloween ve třetích třídách, říjen 2015

K. Trnková, J. Hégrová, D. Šebková

Recitační soutěž 2. – 5. ročníku