ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO Zřizovatel:
MČ Brno - Líšeň
www.brno-lisen.cz

Stolní tenis

Mezi tradiční soutěže pořádané na podzim patří městské kolo ve stolním tenise. Této městské soutěži předchází školní kolo, které pravidelně pořádáme, abychom vytipovali nejlepší tenisty a vytvořili silná družstva. Ve čtvrtek 8.10.2015 se ve školním kole utkalo celkem 35 žáků v kategoriích mladší a starší žáci a žákyně. V kategorii mladších chlapců soutěžilo 10 závodníků, z nichž čtveřice nejlepších se nominovala do kola městského – 1. místo – V. Hoda, 2.místo - T. Drápela, 3. místo - A. Topil, 4. místo - J. Andres. V městském kole však do soutěže nenastoupil A.Topil. Zbývající trojice v městském kole vybojovala 2. místo.

Mezi staršími hochy byla ve školním kole konkurence početnější. Vyhrál M. Slavíček, druhý skončil A. Bobaj, třetí L. Marušinec a čtvrtý P. Hájek. V městském kole nás však reprezentovalo družstvo bez A. Bobaje, který byl zastoupen J. Vajdou. Starší žáci po velmi tvrdých bojích, kdy výsledky vzájemných utkání byly shodné pro 2.-4. družstvo, obsadili 4. místo.

Za mladší dívky soutěžila V. Luková a T. Balážová, které nás reprezentovaly i v kole městském. Zde získaly 4. místo. V kategorii starší dívky soutěžilo 7 děvčat. Vítězství si odnesla N. Svobodová, druhá skončila T. Sedláková, třetí byla L. Boudná. Tato trojice reprezentovala školu v městské soutěži, kde děvčata po napínavém boji zvítězila.

Poděkování za vzornou reprezentaci školy v městské soutěži a gratulace k dosaženým výsledkům.

Stolní tenis, říjen 2015 Stolní tenis, říjen 2015 Stolní tenis, říjen 2015

PaedDr. A. Chludová

Recitační soutěž 2. – 5. ročníku
Polonéza 2019