Otevřený dopis školního parlamentu Masařky

při ZŠ Masarova 11, Brno ze dne 2.10.2015

Vážení učitelé, milí žáci i široká veřejnosti,

náš školní parlament Masařky chce všem zpříjemnit působení ve škole. Snažíme se vymyslet co nejoriginálnější a nejpestřejší akce pro vás.

V této době intenzivně spolupracujeme se školním parlamentem ve Veselí nad Moravou a v Olomouci. Vymýšlíme akce do budoucna, radíme si atd... Do každé z akcí dáváme maximum a taky doufáme, že je to vidět.

Kdo z vás by měl zájem se podívat, jak probíhá naše zasedání, tak se může dostavit kdykoliv v pondělí od 7 hodiny ranní do cca začátku vyučování k nám do školy, do multimediální místnosti.

Otevřený dopis školního parlamentu Masařky, říjen 2015

Vaše náměty a podněty můžete posílat na e-mail adresu: zdenek.teller@zsmasarova.cz

Dveře jsou i pro vás neustále otevřené, tak přijďte nakouknout! Rádi vás uvidíme!

Za celý školní parlament Masařky
M. Štaud a E. Schmausová