Dopravní výchova ve 2. třídách

V úterý 29.9.2015 se před naší školou, již od brzkého rána, začalo stavět mobilní dopravní hřiště. Před 8 hodinou bylo postaveno hřiště i dopravní značky a na své řidiče z 2. tříd čekala elektrická autíčka a čtyřkolky! Děti se rozdělily do skupinek na policisty, kteří kontrolovali dodržování správných dopravních předpisů, také rozdávali pokuty, další skupinkou byli chodci, kteří přecházeli přes přechody a "komplikovali" dopravní situaci řidičům. Poslední skupinkou byli řidiči motorových vozidel.

Všechny děti se během hodiny vystřídaly ve všech rolích. Velký důraz kladli instruktoři zejména na správné rozhlédnutí před vstupem na přechod.

Akce byla nadmíru vydařená a pro děti, v rámci výuky dopravní výchovy, velmi užitečná.

Dopravní výchova ve 2. třídách,  20 Dopravní výchova ve 2. třídách,  20 Dopravní výchova ve 2. třídách,  20

Mgr. Blanka Denemarková