Liga orientačního běhu

Podzimní kola orientačního běhu odstartovala již 17.9.2015 v Lužánkách. Díky slunnému počasí a přehlednému terénu lužáneckého parku se zapojilo do soutěže i dvanáct žáků z 1. stupně. Mezi žáky druhého stupně se tento druh soutěží těší velkému zájmu, což dokazuje počet běžců – 27. Někteří z nich jsou velmi zkušení a hned v prvním kole si vybojovali postup do finále. Jsou to například děvčata z kategorie D3 - M. Stromecká, V. Polášková, L. Botková; v kategori D4 postoupila do finále z 1. kola B. Hudcová, N. Hianiková, L. Drápelová a Š. Foglová. Chlapecké kategorie neměly tak početné zastoupení jako dívčí, přesto i zde vybojoval přímý postup M. Pantůček. Mezi staršími chlapci je velkým úspěchem 1. a 2. místo J. Vajdy a B. Pospíšila.

Druhé kolo se konalo 1.10.2015 v areálu Kraví hora, který je pro orientační běžce poněkud složitější. Tentokrát naši školu reprezentovali pouze žáci z 2. stupně. Z třiceti našich žáků si opět postup do finále potvrdili M. Pantůček – skvělé 3. místo, N. Hianiková a B. Hudcová – 5.a 6. místo,

L. Boudná, K. Černošková, A. Nováková – 12.-14. místo, L.Drápelová a Š.Foglová – 20.-21. místo.

Výsledkovou listinu lze najít na ZŠ a MŠ Kotlářská">http://www.kotlarska.cz

Liga orientačního běhu, září 2015 Liga orientačního běhu, září 2015 Liga orientačního běhu, září 2015 Liga orientačního běhu, září 2015 Liga orientačního běhu, září 2015

PaedDr. A. Chludová