Orientační závody

V dubnu zahájila jarní sezónu Liga orientačního běhu. Ve čtvrtek 16.4.2015 se běželo 3. kolo soutěže v oblasti Medláneckého kopce. Jednalo se o soutěž postupovou; vítězové do 20. místa postupovali do finálového kola. Vlastí finále se konalo 14.5. v oblasti Myslivna. Z 2. stupně se finále zúčastnilo 18. žáků, z 1. stupně jedna žákyně; ostatní nominovaní žáci z 1. stupně byli na škole v přírodě a do bojů nezasáhli. Celkově se naše škola umístila na 7. místě v Brně; nejlepší umístění v této oblíbené soutěži získal Jakub Vajda – 1. místo, těsně za ním skončil Bernard Smékal, 7. místo obsadil Martin Slavíček.

Orientační závody,  květen 2015

A. Chludová